• info@kalenkalip.com
  • +90 (232) 375 65 98

Hakkımızda

Hakkımızda - Kalen Kalıp

Hakkımızda

2015 yılında 100m2 alanda kurulan Kalen Kalıp, kısa süre içinde endüstride kalıcı izler bırakmayı başardı. 
2018 ve 2019 yıllarında gerçekleştirdiğimiz pres yatırımları ile kalite odaklı yaklaşımımızı daha da güçlendirerek. 2019 yılında ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi belgesini almaya hak kazandık. Bugün 1000 m2 alanda hizmet vermeye devam eden firmamız; güven ve çözüm odaklı iş birlikleriyle beraber yenilikçi teknolojik yatırımlarına devam etmektedir.
Müşterilerimizin taleplerini karşılamak adına, otomotivden beyaz eşyaya, enerjiden elektrik-elektronik sanayisine kadar birçok sektöre metal kalıp ve metal işleme makineleri üretiyoruz. Bununla birlikte, ahşap ambalaj ve soğutma sektörlerine özel, katlanır kasa menteşeleri, güneş paneli tutucuları, ahşap ara bağlantıları, su pompası filtreleri ve montaj yedek parça çeşitleri sunmaktayız.
Kalen Kalıp olarak, müşteri ve çalışan odaklı yaklaşımımızı şirket kültürümüzün merkezine koyarak, hem iş ortaklarımıza hem de çalışanlarımıza en üst seviye hizmet sunmayı misyon edindik.

Vizyonumuz

Müşteri beklentileri üzerinde titizlikle çalışarak, metal şekillendirme ve imalatında öncü kuruluşlardan biri olabilmek bakış açımızın temelini oluşturmaktadır.

Misyonumuz

Müşteri ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutmak,
Kaizen stratejisini en iyi şekilde uygulamak,
Karşılıklı güvene dayalı, çözüm ortaklıkları kurmak.